Kariéra

Momentálně hledáme tyto zaměstnance:

Instalatér

Firma na truhu od roku 1992 s dlouholetou praxí a odborník na trhu TZB.

Sídlící v centru Prahy, hledá k okamžitému nástupu topenáře/instalatéra.

Práce na montážích a opravách kotlů, rozvodů topení, montáž tepelných čerpadel, montáž radiátorů.

Instalatér - TZB

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • chuť pracovat a učit se novým věcem
  • spolehlivost, zodpovědnost
  • komunikativnost
  • časová flexibilita

Výhodou bude, pokud budete umět/mít

  • svářečský průkaz
  • řidičský průkaz skupiny B
  • praxe z předchozích let

Co Vám můžeme nabídnout

  • pracovní pomůcky / oblečení
  • bonusy / odměny / Multisport karta
  • firemní auto, mobilní telefon
  • školení, semináře
  • mzda dle dohody (hodinová sazba)

Nástup možný ihned.

Informace o pozici:

Místo pracoviště:                      Na Slupi 1485/10, Praha - Nové Město

Typ pracovního poměru:          Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:      Na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu:             Pracovní smlouva

Benefity: Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, zdravotní volno/sickdays, firemní akce, vlastní organizace náplně práce

Zadavatel:                                  Zaměstnavatel

Elektrikář-servisní technik

Firma na trhu od roku 1992 s dlouholetou praxí a odborník na trhu TZB. Sídlící v centru Prahy, hledá k okamžitému nástupu elektrikáře - servisního technika.

Práce na montážích kotlů, rozvodů topení, rozvodů vodovodu i kanalizace, montáž tepelných čerpadel, montáž radiátorů a montáž vzduchotechniky a klimatizace.

Elektrikář – servisní technik

Náplň práce:

·         Elektrické zapojení vzduchotechnických jednotek, VRV systému, klimatizačních jednotek.

·         Diagnostika závady systémů (klimatizace, vzduchotechniky).

·         Kontrola a nastavení ovladačů, regulátorů, centrálního ovládání.

·         Montáž a diagnostika frekvenčních měničů, motorů, kompresorů.

·         Montáž jištění a přívodních kabelů do jednotlivých zařízení.

Požadavky:

  • Středoškolské vzdělání s výučním listem v oboru elektro.
  • Zkušenost se základním seřizováním.
  • Manuální zručnost.
  • Zodpovědný přístup k práci.
  • Dodržování bezpečnostních norem a předpisů.
  • Chuť pracovat a učit se novým věcem.
  • Spolehlivost, zodpovědnost.
  • Řidičský průkaz skupiny B.
  • Komunikativnost.
  • Časová flexibilita.

Výhodou:

  • Praxe v oboru.
  • Zájem o další rozvoj a vzdělávání.
  • Není podmínkou - kvalifikace dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. §6.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Hrubou mzdu ve výši 30 000 až 60 000 Kč - dle odpracovaných hodin.
  • Pracovní pomůcky / pracovní oblečení.
  • Bonusy / odměny / Multisport karta.
  • Firemní automobil, mobilní telefon.
  • Mzda dle dohody (hodinová sazba).
  • Školení.

Nástup možný ihned.  Kontakt: office@croatherm.cz  Tel: 720 146 108

Vedoucí servisu a údržby

Firma na trhu od roku 1992 s dlouholetou praxí a odborník na trhu TZB. Sídlící v centru Prahy, hledá k okamžitému nástupu VEDOUCÍHO SERVISU A ÚDRŽBY

Firma se zabývá: montáží kotlů, rozvodů topení, rozvodů vodovodu i kanalizace, montáž tepelných čerpadel, montáž radiátorů a montáž vzduchotechniky a klimatizace.

Co vás čeká

·    Zadávání servisních a montážních zakázek do informačního systému.

·    Kontrola servisních protokolů a montážních listů

·    Koordinace a dohled nad kvalitou servisních a montážních prací.

·    Komunikace se servisními techniky a investory.

·    Zajištění správného chodu oddělení údržby (vedení podřízených, dohled nad preventivní a operativní údržbou).

·    Jednání s dodavateli a subdodavateli náhradních dílů a zařízení.

·    Vytváření cenových objednávek a nabídek.

·    Zodpovědnost za dodržování potřebných norem, BOZP, PO.

·    VŠ nebo SS vzdělání s maturitou.

·    Znalost Word, Excel, PDF, internet.

·    Znalost technických oborů (klimatizace, vzduchotechnika, zdravotechnika, topení).

·    Dobré komunikační a organizační schopnosti.

Výhodou bude, pokud budete umět

·    Praxe v oboru.

·    Technické vzdělání velmi vítáno.

·    Znalost výkresové dokumentace.

·    Odolnost vůči stresu.

Co vám můžeme nabídnout

·    Bonusy / odměny / Multisport karta.

·    Mobilní telefon / Notebook.

·    Školení.

Místo pracoviště:

Na slupi 1485/10, Praha - Nové Město

Typ pracovního poměru:

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Plat:

30000 - 50000 Kč/měsíc

Benefity:

Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel:

Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.